درباره تضمین‌‌چی

تضمین‌‌چی با درک ضرورت‌های معاملات مدرن، بستری امن را فراهم کرده است تا حداکثر اطمینان خاطر برای خریداران و فروشندگان ایجاد شود.

درباره تضمین‌چی

آنلاین یا حضوری ، خریدار باشی یا فروشنده

تضمین‌چیبرای همه یک راهکار جامع داد و ستد امن و به صرفه است که می‌شود با آن راحت‌تر زندگی کرد.

سرویس‌های امن و راحت

خدمات تضمین‌چی را بهتر بشناسید

خرید با تضمین‌چی

تضمین‌چی با تضمین امنیت در پرداخت، مبلغ را پس از تحویل و تایید کالا توسط خریدار، به فروشنده پرداخت می‌کند

فروش با تضمین‌چی

تضمین‌چی علاوه بر ایجاد بستری برای مدیریت سفارش‌ها، امکان تغییر اطلاعات در هر مرحله‌ را فراهم می‌کند

حمل و نقل با تضمین‌چی

تضمین‌چی پس از دریافت کالا از فروشنده، کالای مورد نظر را در کم‌ترین زمان و سلامت کامل به دست خریدار می‌رساند

سوالات متداول

آنچه ما باید برای شما توضیح دهیم

نحوه ارائه خدمت تضمین در تضمین‌‌چی به چه صورت است؟
ابتدا یکی از طرفین معامله با استفاده از اپلیکیشن موبایل یا وب سایت طرف مقابل را به معامله دعوت می کند. سپس طرف مقابل با دریافت پیامک از این دعوت مطلع می شود و اقدام می کند. پس از این نوبت پرداخت وجه مورد توافق از سوی خریدار می رسد. در ادامه لازم است فروشنده در مدت زمان مقرر اقدام توافق شده را انجام دهد. چنانچه همه چیز با موفقیت انجام شود نوبت به خریدار می رسد که با اعلام پایان معامله وجه پرداخت شده را برای فروشنده آزاد سازد. در این میان ابزارهایی برای مستند کردن توافقات نیز وجود دارد.
خدمات تضمین‌چی برای چه معاملاتی ارائه می‌شود؟
هر معامله ای که خلاف قوانین کشور ایران و قوانین تضمین‌چی تعریف نشود. برخی گروها که میتوانند از خدمات تضمین‌چی بهره ببرند به شرح زیر است:

کلیه خریداران و فروشندگان کالا و خدمات در پیام‌رسان‌ها و فضاهای مجازی فریلنسرها و دورکاران فروشندگان و خریداران کالا و خدمت از طریق پیج های اینستاگرامی افرادی که قصد انجام معاملاتی دارند و در خصوص وجه نگرانند افرادی که قصد انجام معاملاتی با افرادی دارند که از لحاظ بعد مسافت از هم دور می‌باشند و ...
چرا باید معاملات خود را از طریق تضمین‌چی انجام دهم؟
همانطور که از اسم تضمین‌چی نمایان است در واقع تضمین‌چی امنیت انجام یک معامله را تضمین و از کلاهبرداری‌ها جلوگیری می‌کند. در خریدهایی که طرفین یکدیگر را به خوبی نمی شناسند یا معامله بین دو شهر انجام می شود، نگرانی هایی در خصوص از دست رفتن پول، کالا و یا خدمت ارایه شده وجود دارد که تضمین‌چی این مشکل را به آسانی برای دو طرف معامله حل کرده است..