برو به محتوا رفتن به پاورقی

متن کامل مصاحبه بخش خبر رادیو تهران با جناب آقای حسین مرادی

 

وزیر صنعت، معدن، تجارت بر لزوم تقویت سامانه جامع تجارت و زیرساخت‌های الکترونیک در حوزه تجارت تأکید کرد. وزیر ارتباطات نیز در گفت‌وگو با خبر رادیو از مردم خواست تا فریب تبلیغات رنگارنگ پایگاه‌های اینترنتی متفرقه را نخورند و از فروشگاه‌های معتبر اینترنتی خرید کنند. در همین رابطه یک شرکت‌ دانش‌بنیان با ساخت یک نرم‌افزار، علاوه بر تسهیل در فرآیند پرداخت‌، از هرگونه اقدام مجرمانه و کلاهبرداری حین خریدهای اینترنتی جلوگیری می‌کند. آقای حسین مرادی مبتکر و طراح این نرم‌افزار با اشاره به ایمنی بالای آن گفت:

یک خلائی وجود داشت در خصوص خرید و فروش‌های اینترنتی‌ که به دغدغه خیلی از مردم تبدیل شده بود. ما در مجموعه‌ای که وجود داشت، راهی را داریم ایجاد می‌کنیم برای اینکه این دغدغه را حل کنیم و واقعیت این است که امیدواریم با راه افتادن این سیستمِ پرداختِ امن، حتی بخش عمده‌ای از مراجعات مردم به پلیس فتا حل بشود. می‌شود که به نوعی به عنوان یک طرح ملی به این موضوع نگاه کرد. از یک طرف از سرمایه‌های مردم را به صورت امن نگه‌داری می‌‌‌کند و از کلاهبرداری‌های اینترنتی جلوگیری می‌کند و از طرفی بخشی از فروشندگان هم هستند که کار درست را دارند انجام می‌دهند و برای مثال کالایی را عرضه می‌کنند ولی فاصله آن‌ها تا بازارهای مصرف زیاد است و به علت خلأ اطمینانی که وجود دارد امکان استفاده از بازارهای اصلی را ندارد. این فاصله را این اپلیکیشن پر خواهد کرد.

این اپلیکیشن تمام مجوزهای لازم را دریافت کرده؛ نماد تجارت الکترونیک دارد؛ عضو انجمن سرمایه‌گذاری خطرپذیر کشور است.

این استارتاپ در حال حاضر به صورت مستقیم ۷۰ نفر را استخدام کرده که ۳۰ نفر از آن‌ها دارای مدرک کارشناسی ارشد یا دکتری هستند و مهارت‌های ویژه‌ای در حوزه نرم‌افزاری و اپلیکیشن دارند.

ارسال نظر

0.0/5

تمامی حقوق مادی و معنوی این سرویس (وب سایت و اپلیکیشن موبایل) متعلق به تضمین‌چی می‌باشد.

2022 – Copyrights©