برو به محتوا رفتن به پاورقی

نخستین رویداد کارآفرینی و نوآوری شرکت ملی پست با حضور تضمین‌چی برگزار شد

نخستین رویداد کارآفرینی و نوآوری شرکت ملی پست ج.ا.ا. با همکاری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری طی روزهای ۲۰ و ۲۱ مهرماه ۱۴۰۰ در محل موزه ارتباطات برگزار شد و تضمین‌چی به عنوان یکی از شرکت‌های نوپا، نوآور و فعال در صنعت لجستیک در این رویداد حضور یافت.

ستاد توسعه فناوری‌های فضایی و حمل‌ونقل پیشرفته معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و مرکز نوآوری پست، لجستیک پیشرفته و تجارت الکترونیک شرکت ملی پست در یک همکاری مشترک، اقدام به برگزاری «نخستین رویداد کارآفرینی و نوآوری شرکت ملی پست» کردند که در آن نزدیک به ۲۰ استارتاپ فعال در حوزه خدمات پستی، لجستیکی و شاخه‌های مرتبط حضور داشتند.

محمدرضا قادری و حسین مرادی
محمدرضا قادری و حسین مرادی

این رویداد صبح روز سه شنبه ۲۰ مهر ۱۴۰۰ با حضور مدیرعامل شرکت ملی پست ج.ا.ا. جناب آقای سبحانی‌فر، اعضای هیات مدیره این شرکت و نمایندگانی از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، مدیران و نمایندگان شرکت‌های حاضر و سایر میهمانان افتتاح شد. مدیرعامل شرکت پست طی سخنان خود در مراسم افتتاحیه این رویداد تاکید کرد: تمام ادارات استانی این شرکت باید بیشترین همکاری‌ را با استارتاپ‌های پستی و لجستیکی در ایران به عمل آورند. وی با اشاره به حضور شرکت پست به عنوان یک بازوی پیشران در استفاده از فناوری در کشور، بر توسعه لجستیک پیشرفته در کشور تاکید کرد.

محمدرضا قادری عضو هیات مدیره شرکت ملی پست نیز طی سخنان خود در افتتاحیه این رویداد ضمن بیان اینکه شرکت ملی پست همواره در بحث استفاده از فناوری‌های نو پیشگام بوده، اظهار کرد: امروز مفتخریم که نخستین رویداد نوآوری و کارآفرینی را در هفته جهانی پست به‌طور همزمان در پنج استان کشور افتتاح کنیم. امروز در اخبار اتحادیه جهانی پست صحبت از تحول دیجیتال موضوعی داغ است.

امیر محمد اسلامی، هومن جهانگرد

محورهای درنظر گرفته شده برای این رویداد شامل «پست هوشمند»، «لجستیک یکپارچه»، «سیستم‌های پرداخت»، «حمل‌ونقل پاک و برقی»، «سکوی تجارت الکترونیک» و «استفاده از فناوری‌های حمل‌ونقل پیشرفته و هوشمند» بود و شرکت‌کنندگان به شکل حضوری و مجازی در این رویداد شرکت کردند. طی این رویداد، چهار نشست مختلف برگزار شد که طی آن سه استارتاپ حوزه لجستیک تجارب خود را از روند تشکیل و توسعه کسب و کار خود ارائه و در مورد موضوعات مختلف بحث و تبادل نظر کردند.

مراسم اختتامیه این رویداد بعد از ظهر چهارشنبه ۲۱ مهرماه با حضور آقای حسین مرادی بنیان‌گذار تضمین‌چی و مدیران عامل سایر شرکت‌های حاضر، میهمانان و خبرنگاران با سخنان دکتر قادری عضو هیات مدیره شرکت ملی پست ج.ا.ا. و اهدای لوح تقدیر به مدیران و نمایندگان شرکت‌ها و استارتاپ‌های حاضر، پایان یافت.

پیش از مراسم اختتامیه، میهمانان ویژه به همراه دکتر قادری عضو هیات مدیره شرکت پست از غرفه شرکت‌ها بازدید کردند. آقای حسین مرادی بنیان‌گذار تضمین‌چی طی این بازدید روند کار تضمین‌چی را برای ایشان به صورت مختصر توضیح داد و آنها را بیش از پیش با فعالیت‌های لجستیکی تضمین‌چی خصوصاً در بازار بزرگ تهران آشنا کرد. طی این بازدید دکتر قادری بر لزوم بهره‌گیری از تجارب و توانایی‌هایی تضمین‌چی در توسعه لجستیک پیشرفته در کشور تاکید و از تلاش‌های تضمین‌چی در این راستا تقدیر و تشکر کرد.

ارسال نظر

0.0/5

تمامی حقوق مادی و معنوی این سرویس (وب سایت و اپلیکیشن موبایل) متعلق به تضمین‌چی می‌باشد.

2022 – Copyrights©