برو به محتوا رفتن به پاورقی

در کمپین یک سالگی تضمین‌چی چه گذشت؟

این کمپین به مناسبت تولد یک سالگی تضمین‌چی و همزمان با رونمایی از ورژن اصلی اپلیکیشن از 13 تا 17 آذر ماه 1400 اکران شد که با استقبال چشمگیر کاربران گرامی همراه بود.
در این مدت کیف پول تمامی کاربران قدیمی و تازه وارد، به مبلغ یک میلیون ریال شارژ شد که می‌توانستند از بیش از پنج هزار واحد صنفی که تا آن زمان وارد تضمین‌چی شده بودند، خرید کنند.
با آغاز کمپین و حضور گسترده مخاطبان ارجمند، تعداد کاربران تضمین‌چی به بیش از صد و بیست هزار نفر رسید. به عنوان نمونه تنها در سه ساعت 973 سفارش، برای یکی از فروشندگان ثبت شد و رفته رفته بر تعداد کاربران و فروشندگان افزوده گردید.
در مدت اکران کمپین یک سالگی تضمین‌چی، روزانه به طور متوسط تعداد 500 هزار و در مجموع بیش از 2 میلیون بازدید از اپلیکیشن صورت گرفت.
پرفروش‌ترین دسته بندی محصولات خریداری شده در طول این کمپین به ترتیب مواد غذائی، لوازم‌آرایشی و بهداشتی و پوشاک بوده‌ است.
لازم به ذکر است با توجه به اینکه میزان استقبال و همراهی مخاطبان بسیار گسترده و فراتر از حد انتظار بوده و این کمپین با رونمایی از نسخه اولیه ورژن نهایی مصادف شده بود؛ مسایلی ناخواسته در فرآیند ثبت، جمع‌آوری و ارسال کالاها پیش آمد که به سرعت توسط واحد عملیات تضمین‌چی پیگیری و با ارائه ظرفیت بیشتر در فرآیند جمع آوری و ارسال مرتفع گردید.

ارسال نظر

تمامی حقوق مادی و معنوی این سرویس (وب سایت و اپلیکیشن موبایل) متعلق به تضمین‌چی می‌باشد.

2022 – Copyrights©