Loading...

قوانین

استفاده شما از تضمین‌‌چی (tazminchi.com) به هر نحو و عنوان به معنای اطلاع کامل از متن این توافق نامه و پذیرفتن کلیه مفاد آن و همچنین مقررات و شرایط استفاده از آن میباشد. امکان بروزرسانی این مقررات با توجه به تغییرات احتمالی قوانین جاری و یا اضافه کردن امکانات جدید وجود دارد، چنانچه این تغییرات در مقررات، اعمال گردد متعاقبا از طریق همین سایت به کاربران اعلام میشود و کاربران موظف به رعایت آن میباشند. همچینین لازم است کاربران نیز هرچند وقت یکبار قوانین را مطالعه کرده و از تغییرات احتمالی مطلع گردند. دسترسی به قوانین همواره از طریق همین صفحه و به آدرس http:// tazminchi.com امکان پذیر خواهد بود.

سایت تضمین‌‌چی(tazminchi.com) در ایران مدیریت شده و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد. خدمات شرط بندی، قمار، پیش بینی مسابقات ورزشی، فروش شماره مجازی، انواع فیلم و سریال، ، وی پی ان، اکانت اشتراک گذاری ماهواره، خدمات ازدواج موقت و همسریابی، سیستم های چت آنلاین، دوست یابی، خدمات ماساژ، ارزهای رمزنگاری شده و ارزهای مجازی، ممبر تلگرام و اینستاگرام، خدمات فال و طالع بینی،علوم غریبه، تعبیر خواب، سرکتاب و دارو و محصولاتی که دارای حق کپی رایت آن نمی باشید از طریق خدمات تضمین‌‌چی ممنوع میباشد.

کاربران موظف به رعایت کلیه قوانین کشور ایران می باشند و متعهد می شوند از هرگونه استفاده مغایر قوانین از تضمین‌‌چی خودداری کنند.

ایجاد هرگونه نام کاربری با عناوینی مانند، اسامی بانک ها، برند های معروف، سازمان ها، نهادها، وزارتخانه ها و کلیه مراجع حقوقی که ایجاد کننده حساب در آن هیچگونه مسئولیتی ندارد بر خلاف قوانین است و درصورت مشاهده با اطلاع قبلی به کاربر، مسدود خواهد شد.

اطلاعات خصوصی کاربران شامل نام و نام خانوادگی، شماره همراه، کد ملی، آدرس و تلفن، شماره حساب و شماره شبای بانکی و همچنین ایمیلهای ایشان نزد سایت محفوظ است و در اختیار اشخاص حقیقی یا حقوقی قرار نخواهد گرفت. تبصره: اگر پرداخت کننده وجه از پذیرنده و یا دریافت کننده وجه، به بخش بازرسی تضمین‌‌چی اعلام شکایت کند و موضوع با پیگیری بخش بازرسی حل و فصل نگردد، درصورت درخواست شاکی، فقط نام و نام خانوادگی پذیرنده و گیرنده وجه، برای سایر اقدامات قانونی در اختیار شاکی یا پرداخت کننده قرار خواهد گرفت.

طبق مواد 210 و 211 قانون مدنی، سرویس تضمین‌‌چی برای اشخاصی است که اهلیت معامله را داشته، بالغ، عاقل محسوب شوند و با عضویت در تضمین‌‌چی تایید مینمائید که شرایط ذکر شده را دارا هستید. تضمین‌‌چی متعهد می شود که از اطلاعات خصوصی و آی پی های ثبت شده (IP) کاربران محافظت کند و این اطلاعات را محرمانه نزد خود نگه دارد و برای سایر اشخاص فاش نکند. البته به استثنای مواردی که به موجب قوانین ایران مجبور به ارائه آن به مراجع ذی صلاح باشد.

در جهت حفظ امنیت سرویس تضمین‌‌چی، آی پی (IP) کاربران در هنگام استفاده هرکدام از بخش ها و امکانات سایت ثبت خواهد شد.

هر کاربر در تضمین‌‌چی امکان وارد کردن شماره شبای حساب های خود را دارد. کاربران می بایست در هنگام ثبت شماره شبای خود دقت لازم را نموده و تنها شماره حساب هایی که به نام آنها میباشد را وارد کنند و تضمین‌‌چی هیچ مسئولیتی در مورد حساب ها و کارت های متصل با نام افراد دیگر و یا اشتباه وارد نمودن شماره شبای کاربر نخواهد داشت و درصورتی که با اشتباه کاربر، پول به حساب شخص دیگری واریز شده باشد، مسئولیت آن با کاربر است و تضمین‌‌چی هیچ مسئولیتی را در این بازه نمیپذیرد. تبصره: در صورت وارد نمودن حساب بانکی شخصی دیگر، اولا باید به آن دسترسی داشته باشید، ثانیا تصویر کارت ملی دارنده حساب را در قسمت سایر مدارک در سامانه آپلود کنید

تضمین‌‌چی به ازای معامله مبلغی را به عنوان کارمزد از پرداخت کننده یا دریافت کننده وجه دریافت میکند. هیچ کاربری حق واگذاری شناسه کاربری خود به فرد یا شرکت دیگر را ندارد. بدیهی است در صورت تخلف، مسئولیت و عواقب آن بر عهده اطلاعات فرد یا شرکت ثبت شده در تضمین‌‌چی میباشد.

کاربر تضمین‌‌چی که به عنوان فروشنده فعالیت میکند، موظف است نسبت به ارسال کالا و یا ارائه خدمات فروخته شده از طریق اینترنت رسید اخذ نماید و پایگاه داده جداگانه ای جهت نگهداری تاییدیه مشتری، در خصوص کالا یا خدمات تحویل داده شده داشته باشد. بدیهی است که هرگونه مسئولیت، در زمینه کیفیت یا کمیت کالای ارائه شده و نیز ارسال آن بر عهده فروشنده میباشد و در صورت اعلام مشتری مبنی بر عدم دریافت کالا، فروشنده موظف به ارائه رسید دریافت شده از سوی مشتری میباشد.

استفاده از سایت تضمین‌‌چی برای مقاصد غیرقانونی ممنوع است و در صورت استفاده غیرقانونی، اطلاعات کاربر به مراجع ذی الصلاح ارجاع داده خواهد شد

تضمین‌چی اطلاعات زیر را از کاربران دریافت کرده و طبق توضیحات شرح داده شده از آن استفاده خواهد کرد:
1. شماره موبایل – ثبت‌نام کاربران به واسطه شماره موبایل انجام می‌گردد.
2. نام و نام خانوادگی – جهت تکمیل پروفایل کاربری
3. شماره شبا بانکی – جهت تسویه حساب مبالغ حاصل از فروش
4. کد ملی – احراز هویت کاربران
5. آدرس و کد پستی – جهت ارسال و تحویل کالای پست شده

شرایط تایید تسویه مبالغ فروشنده‌ها و بازگرداندن وجه برای خریدار:
. واریز مبالغ برای فروشندگان پس از تایید رسیدن کالا توسط خریدار که به واسطه اپلیکیشن یا وب‌سایت تضمین‌چی ثبت می‌شود، انجام میگیرد. از آنجائی این درخواست تسویه در سیکل پایا انجام می‌گردد نهایتا 24 ساعت پس از ثبت درخواست به حساب فروشنده واریز می‌گردد. لازم به ذکر است در روزهای جمعه و تعطیل تسویه انجام نشده و به اولین روز کاری بعد موکول می‌گردد.
. در صورت مرجوعی کالا یا به سرانجام نرسیدن معامله مبلغ واریز شده توسط خریدار فقط به کارتی واریز می‌گردد که خریدار با آن پرداخت را انجام داده است.