همراه ما باشید
وقتی مدیریت سفارش‌ها با تضمین‌چی باشه، خیالت راحته
چون این راه، امنه!
می‌دانیم فرایند خرید، فروش در اینترنت امن و ساده نیست، لذا با خریداران و فروشندگان زیادی صحبت کردیم و به راه حل امن و آسانتری برای معاملات رسیده‌ایم!
ورود فروشندگان
فروشندگان در تضمین‌چی

تضمین‌چی، مدیریت دقیق سفارش و تضمین ارسال کالا

یکی از مهم‌ترین چالش‌ها برای فروشنده‌ها که هم در انرژی و هم در زمان کاری آن‌ها تاثیر منفی قابل توجهی دارد، مراحل ارسال کالا است. با توجه به چنین چالشی، تضمین‌چی علاوه بر تضمین سلامت کالا، در هر زمانی به بهترین و سریع‌ترین شکل ممکن، کالای مورد نظر را از فروشنده تحویل می‌گیرد و به دست خریدار می‌رساند. ضمنا بر اساس شرایطی که در سایت(اپلیکیشن) برای خریدار تعریف شده است، هزینه‌ی ارسال کالاها بر عهده‌ی خریدار خواهد بود که این مورد نیز، یکی دیگر از دغدغه‌های فروشنده‌ها و همچنین متصدیان تحویل کالا را بر طرف خواهد کرد.

ورود فروشندگان
فروشنده در تضمین‌چی

مدیریت سفارش‌ها و ارسال کالا، با تضمین‌چی

شما به عنوان فروشنده کالای مورد نظر را به متصدی تضمین‌چی تحویل می‌دهید و خیال شما از تحویل به موقع و سالم کالا راحت خواهد بود. مبلغ مورد نظر هم پس از تحویل کالا به حساب شما واریز خواهد شد.

مدیریت مشتریان

تضمین‌چی با کسب اطلاعات، مشاوره‌ی تخصصی رایگان و ایجاد امکانات مورد نیاز شما، یک فروشگاه مناسب و سودآور برای فروشنده‌ها ایجاد می‌کند.

مدیریت محصولات

یکی از ویژگی‌های مهم تضمین‌چی، مدیریت محصولات است که درجمع آوری اطلاعات مربوط به میزان ورودی و خروجی محصولات، نقش دارد.

مدیریت سفارشات

تضمین‌چی اطلاعات لازم در مورد کالاهای موجود و میزان سفارشات را جمع‌آوری و تحلیل می‌کند و در مدیریت سفارش‌ها به فروشنده‌ها کمک می‌کند.

حمل و نقل امن و آسان

تضمین‌چی کالا را از شما تحویل می‌گیرد و در زمان مناسب و سلامت کامل، کالا را به دست خریدار می‌رساند.

فرآیند شروع کار

با تضمین‌چی امن و بی دغدغه خرید کنید

ثبت‌نام و تکمیل اطلاعات

با وارد کردن شماره‌ی همراه، به راحتی در تضمین‌چی ثبت‌نام کنید و اطلاعات فروشگاه را تکمیل کنید

مشتریان و محصولات

محصولات خود را به آسانی مدیریت کنید و به مشخصات مشتریان دسترسی داشته باشید

ارسال کالا و تسویه حساب

پس از ارسال کالا توسط تضمین‌چی و تایید مشتری، مبلغ مورد توافق قابل دریافت خواهد بود

ایجاد و مدیریت سفارش‌ها

سفارش‌های خود را در کمترین زمان ایجاد و در هر مرحله‌ای به سادگی مدیریت کنید

پیش نمایش اپلیکیشن

اپلیکیشن تضمین‌چی

اپلیکشن تضمین‌چی را دانلود کنید و با موبایل خرید و فروش اینترنتی را امن انجام دهید.

تجربه‌ای امن و راحت
دانلود اپلیکیشن تضمین‌چی
اپلیکشن تضمین‌چی را دانلود کنید و با موبایل خرید و فروش اینترنتی را امن انجام دهید.
سوالات متداول

آنچه ما باید برای شما توضیح دهیم

نحوه ارائه خدمت تضمین در تضمین‌‌چی به چه صورت است؟
ابتدا یکی از طرفین معامله با استفاده از اپلیکیشن موبایل یا وب سایت طرف مقابل را به معامله دعوت می کند. سپس طرف مقابل با دریافت پیامک از این دعوت مطلع می شود و اقدام می کند. پس از این نوبت پرداخت وجه مورد توافق از سوی خریدار می رسد. در ادامه لازم است فروشنده در مدت زمان مقرر اقدام توافق شده را انجام دهد. چنانچه همه چیز با موفقیت انجام شود نوبت به خریدار می رسد که با اعلام پایان معامله وجه پرداخت شده را برای فروشنده آزاد سازد. در این میان ابزارهایی برای مستند کردن توافقات نیز وجود دارد.
خدمات تضمین‌چی برای چه معاملاتی ارائه می‌شود؟
هر معامله ای که خلاف قوانین کشور ایران و قوانین تضمین‌چی تعریف نشود. برخی گروها که میتوانند از خدمات تضمین‌چی بهره ببرند به شرح زیر است:

کلیه خریداران و فروشندگان کالا و خدمات در پیام‌رسان‌ها و فضاهای مجازی فریلنسرها و دورکاران فروشندگان و خریداران کالا و خدمت از طریق پیج های اینستاگرامی افرادی که قصد انجام معاملاتی دارند و در خصوص وجه نگرانند افرادی که قصد انجام معاملاتی با افرادی دارند که از لحاظ بعد مسافت از هم دور می‌باشند و ...
چرا باید معاملات خود را از طریق تضمین‌چی انجام دهم؟
همانطور که از اسم تضمین‌چی نمایان است در واقع تضمین‌چی امنیت انجام یک معامله را تضمین و از کلاهبرداری‌ها جلوگیری می‌کند. در خریدهایی که طرفین یکدیگر را به خوبی نمی شناسند یا معامله بین دو شهر انجام می شود، نگرانی هایی در خصوص از دست رفتن پول، کالا و یا خدمت ارایه شده وجود دارد که تضمین‌چی این مشکل را به آسانی برای دو طرف معامله حل کرده است..